Americká hypotéka

09.04.2015 07:29

Určitě jste se jistě setkali s pojmem hypotéka, a víte, co takový druh úvěru obnáší.  Kdo se s tím ještě nesetkal, tak pro vysvětlení můžeme říct, že je povinnost peníze z této hypotéky nutné využít pouze a jen na koupi bytu či jeho rekonstrukci, přičemž půjčené peníze se poskytují na protiúčet zastavené nemovitosti.

 

Americká hypotéka a standardní hypotéka má některé společné  znaky, ale liší se převážně tím, že získané peníze není třeba využít pouze na nákup nemovitosti, ale v podstatě na cokoliv jiného, klidně i na exotickou dovolenou či na koupi nového luxusního automobilu. Tím společným znakem bývá to, že vypůjčené peníze dostanete pouze v případě, že budete schopni půjčku zajistit nějakou zástavou v podobě bytu, chaty či pozemku.

 

Další příjemným zjištěním u Americké hypotéky je to, že úrok bývá o mnohem nižší, než by Vám nabídli u běžného spotřebitelského úvěru, a délka splatnosti může být zvolena klidně i na dobu 20ti či 30ti let, tudíž se výše Vaší splátky dostane až na úplný minimum.

 

Společnosti poskytující Americké hypotéky se zaměřují především na klienty, kteří neuspěli v bankách, a přes to mají o půjčku enormní zájem. Pak jen stačí, aby splnili hlavní podmínku úvěru, a tou je být vlastníkem právě nějaké nemovitosti, a po té už je vcelku jedno, zda má žadatel nějaký záznam v Registru dlužníka, či není zrovna bonitní.

 

Americká hypotéka dokáže svojí výší vyřešit mnohé finanční problémy, a díky tomuto se stala hojně využívaným a žádaným produktem dnešní doby, nejen v České republice, ale i ve světě, odkud plyne už samotný název. Ve Spojených státech byla před několika lety uvedena jako novinka, a nyní už je poskytovaná a využívané po celém světě.