Půjčka pro důchodce

22.06.2015 07:25

Půjčky pro starší občany, tzv.seniory poskytují možnost si pořídit například zboží nebo služby, které by  jinak tito staří lidé nemohli vůbec získat. Někdy nastane situace, kterou člověk vůbec neočekává, a která si vyžaduje o mnoho více finančních prostředků, než kolik jich má naspořených na svém účtu v bance.

 

Půjčky pro důchodce pomáhají například při placení služeb jako bývá nájem nebo nějaký nedoplatek za elektřinu, teplo a vodu. Tato krátkodobá půjčka může také pomoci vyřešit nějaký lékařský zákrok, který plně nehradí Vaše zdravotní pojišťovna, například služba u zubaře, očního lékaře apod. Půjčka pro důchodce se také někdy využívá na výdaje pro uhrazení pohřbu.

 

Půjčka pro důchodce je vhodná zejména těm, kterým banka není ochotna vypůjčit díky vysokému věku. Půjčka pro důchodce není vůbec limitována účelem ani věkem a poskytují se obvykle ve výši 3.000,- Kč až 20.000,- Kč a to tak, aby se senioři díky této půjčce nedostaly do obtíží s včasným splácením.

 

Datum splátek si můžete nastavit dle toho, kdy Vám chodí například důchod nebo mzda. Splátky u této krátkodobé půjčky si můžete také rozložit podle potřeby na 6 -36 měsíců.

 

 Další výhodou kromě výše uvedených je také to, že tuto půjčku lze vyřídit snadno a rychle, schválení taktéž netrvá déle jak několik málo minut, a klientům, kteří svojí půjčku splatili zavčas a bez problémů, lze půjčku poskytnout i opakovaně a i to i vyšších částkách.