Půjčka bez doložení příjmu

Půjčkou vhodnou pro všechny ty, kteří z nějakého důvodu nemají možnost dopodložit svůj pravidelný příjem je půjčka bez doložení příjmu. Svůj zisk většina lid doložit nechce anebo nemůže z mnoha různých důvodů, po kterých se nepátrá. Takovýmto typům žadatelů jsou pak běžně nabízené bankovní produkty zcela nedostupné, neboť banka vždy vyžaduje doložit příjmy klienta a to buď kopiemi výplatních pásek nebo potvrzením ze mzdové účtárny. Pak Vám tedy nezbývá nic jiného, než svojí situaci řešit pomocí nějaké nebankovní společnosti, které mají podmínky pro získání zcela odlišné a mírnější, než je tomu tak v bance.

 

Půjčka bez doložení příjmu je takový druh úvěru, kdy netřeba dokazovat příjmy ani není nutno nic zajišťovat nemovitostí. Na druhou stranu je ale zapotřebí mít na paměti, že podmínky budou malinko nevýhodnější, než u bankovních, kde se případnému riziku úplně vyhýbají. Pokud ale patříte mezi ty, kteří mají možnost zástavy nějaké své nemovitosti, pak pro Vás existuje výhodnější forma s lepšími úroky než pokud úvěr není zastaven ničím. Půjčka, kde také není nutné dokládat příjem je také americká hypotéka, která má jedny z nejvýhodnějších a nejnižších úrokových sazeb a je dostupná řadě žadatelům, kteří vlastní nějaký byt, či pozemek.

Poskytovatelům se díky oné zástavě nemovitosti velmi zmenšuje riziko za poskytnutí a tak se pak předhánějí v nabídce úrokové sazby, která je leckdy velice nízká. Další formou, kde nemusíte dokládat žádné zisky, je půjčka před výplatou, kdy se jedná o standardní  záležitost v řádech pár tisíců korun pro krátké období vyčkání do výplaty. Velikou prioritou je široká dostupnost všem lidem bez rozdílu věku, příjmů a minulosti.