Půjčka Home Credit

Home Credit je velmi známou společností, která se do popředí dostala nejen v Evropě, ale i v Asijských státech. Za pár let měla možnost si vybudovat výbornou pověst díky svým přehledným produktům který klienta nepodvádí na utajených poplatcích.

 

Home Credit půjčka online je jednoduchý a srozumitelný produkt, který Vám umožní získat peněžní prostředky až do výše 150.000 Kč.

Nejen samotné rozmezí půjčovaného obnosu, ale i jiné důležité parametry stojí za zmínku. Společnost Home Credit totiž není až tak přísná, co se týká zpoždění splátek, které bývají u jiných společností  velmi sankciovány či bývají pokynem k úplnému doplacení. 

 

Půjčka Home Credit  takové příkazy nikomu nedává, a pokud se dostane do nepříjemnosti zvané zpoždění, lze vše vyřešit normální cestou bez sankčních poplatků. Pokud nestíháte poslat uvedenou splátku v termínu, máte možnost si termín posunout až 4x a to bez jakýchkoliv problémů či výtek na Vaši adresu.

 

Další velkým plusem, který bychom měli zmínit je ten, že u společnosti  Home Credit  si lze nastavit výši splátek dle svých možností a chuti. Sami si zvolíte, kolik chcete ze svého účtu odesílat, jakou přesnou částku a také v jakém časovém období. Vše je na Vašem zvážení a dle Vašich reálných možnostech.

 

K vyřízení a schválení půjčky Home Credit Vám postačí pár minut na vyplnění  jednoduchého formuláře, do kterého uvedete Vaše údaje. Postačí dokonale, když zašlete kopii 2 dokladů totožnosti a potvrzení od zaměstnavatele, kolik činí Vaše průměrná měsíční mzda.  Tím je z Vaší strany celá věc vyřízená, takže nemusíte opouštět pohodlí domova, ani chodit po bankách.