Půjčky bez registru

Znáte také ten problém, kdy se Vám blíží splátka a vy jste zjistili, že Vaše finanční rezervy se blíží k nule či dokonce vykazují zápornou hodnotu? Splátka tedy neodejde včas a vy jste se tím najednou dostali do týdenního zpoždění a následně Vám bylo řečeno, že jste tímto zařazen mezi neplatiče a už se to s Vámi veze! Ano, skutečně to je tak rychlé a může to potkat vskutku kdekoho. Možností, jak později získat nové půjčky bez registru se tak o mnoho snižují, protože v bankovním sektoru třeba vůbec takovým lidem nepůjčují.

 

Nyní si trochu vysvětlíme pojmy jako je registr dlužníka a také si vysvětlíme, jak je možné i přes takový neduh z minulosti obdržet někde další finance.

Banky před celým schvalovacím procesem nejprve nahlížejí do registrů, aby zbytečně celý proces neprotahovali, když hned v počátku je možnost zjistit, že klient je pro ně neperspektivní. Nebankovní společnosti však tento krok mnohdy přeskakují úplně, proto i přes takový škraloup z dob minulých ji můžete získat. Zápis v registrech rovněž není až tolik podstatný pro nízké sumy, které poskytovatelé půjčují jen na několik dní před výplatou, či tam, kde jste schopen ručit nějakou zástavou v podobě bytu, domu či pozemku. Další variantou je tzv. nebankovní americká hypotéka, kde neposkytujete důvod, proč o úvěr žádáte, ale zároveň ručíte svým majetkem.

Pak už stačí jen sjednat si hypotečního odhadce, který Vaši nemovitost ocení a pokud splníte i dalších pár podmínek, není problém peníze záhy obdržet. Tímto jsme Vám trošku přiblížili svět půjčky bez registru a věříme, že jste nepodlehli beznaději a nějakou si v širokém spektru jistě vyberete.
Držíme palce a věříme, že Váš výběr bude kvalitní a nebude Vás v budoucnu mrzet.